24h KARTING OF ITALY

Motokárová továrna CRG organizuje letos již potřetí jeden z nejvíc okouzlujících a napínavých motokárových vytrvalostních závodů sezony – 24 HOURS KARTING OF ITALY → italských motokárových 24 hodin. A jakou to má souvislost s Hondou 390? I motokáry CRG Centurion, které jsou používány v tomto závodě jsou poháněny motory Honda 390 a jeden z předních týmů naší české kategorie Honda 390, CRG TEAM OKKART již potřetí plánuje letos svou účast a vylepšit loňské čtvrté místo. My vám přinášíme nejen informace o tomto závodě, ale také možnost se společně s CRG TEAMem OKKART závodu zúčastnit.

Při uplynulých dvou ročnících měl tento závod velký ohlas a také účast zvučných jmen. Na dráze se objevilo celé spektrum motokárových jezdců od amatérských závodníků po opravdové mistry, jako Paolo De Conto, Lorenzo Travisanutto či Colin Brown. Na startu však nechyběla ani v jednom roce česká posádka, a to právě díky CRG TEAMu OKKART, který při premiérovém závodu nasadil jednu posádku, zatímco loni nasadil rovnou tři týmy. Ten nejlepší zůstal těsně pod stupněma vítězů, když cílem projel jako čtvrtý.

A jak už jsme v úvodu naznačili, CRG TEAM OKKART se do Adrie na tento závod chystá i letos a vy můžete být prostřednictvím Honda 390 klubu v AČR u toho!

Závod se bude odehrávat 28. a 29. března na prestižním okruhu Adria Raceway s novými motokárami CRG Centurion 390, které obstará CRG Racing Team a týmům budou rozdány losováním. Závod je určen mezinárodním týmům o 4 až 8 jezdcích a startovné zahrnuje i technický a logistický servis – motokára, technická asistence a box s obrazovkou s live-timingem, to vše je v ceně taktéž zahrnuto. Harmonogram startuje již v pátek večerním tréninkem. V sobotu ráno pak pokračuje volným tréninkem, dlouhým hodinu a půl. Následuje měřený trénink a závod na 24 hodin.

CRG TEAM OKKART pak posádky startující v jeho barvách podpoří nejen zázemím a servisem, ale také možností trénovat v pátek během dne s motokárou Honda 390 a seznámit se tak především s tratí. Samozřejmostí je pak také kromě spousty zážitků vzpomínkový předmět na celou tuto akci.

Pokud tedy máš i ty chuť se účastnit této jedinečné akce, neváhej nás kontaktovat, ať už mailem nebo telefonicky:
info@honda390.cz
team@okkart.cz
+420 603 887 583 (Ondřej Kočka)
+420 603 875 831 (Jiří Kočka


Tréninkové dny 2022

16. 06. - Vysoké Mýto

14. 07. - Písek

15. 07. - Písek

08. 08. - Vysoké Mýto

> INFO <HONDA 390 klub v AČR
Straky 29
417 71 Zabrušany

KONTAKT